ورود شما را به پورتال اطلاع رسانی شرکت صرافی تجارت خیر مقدم عرض می نماید.                      نگران فردایت مباش، خدای دیروز و امروزت فردا هم هست.               دانایان با عمل زندگی می کنند، نه با اندیشه عمل               هیچ چیزی برای یاد گرفتن کوچک و هیچ چیزی برای انجام دادن بزرگ نیست.               بکوش تا عظمت در نگاهت باشد نه در آنچه می نگری               اگر در اولین قدم، موفقیت نصیب ما می شد، سعی و عمل دیگر معنا نداشت.               شناختن وظیفه کار مشکلی نیست ولی انجام وظیفه مشکل است.
امروز :  
»   شنبه , 5 , اسفند , 1396 , 2:17 ب.ظ
»   Saturday , 24 , February , 2018 , 2:17 pm

خرید و فروش نقدی

شرکت صرافی تجارت به امر خرید، فروش و نقل و انتقالات ارزی در چارچوب مقررات اقدام می نماید و همواره سعی بر آن دارد تا با برقراری ارتباطات موثر و دوسویه با کارگزاران معتبر و قابل اطمینان در این عرصه، حوزه فعالیت شرکت را گسترش دهد و با شناساندن آن به مشتریان، امکان بازاریابی و ایجاد رضایتمندی مطلوب در این زمینه را فراهم نماید.
شایان ذکر است شرکت مذکور از تمامی امکانات لازم جهت انجام کلیه عملیات مجاز و ارائه هرگونه خدمت به مشتریان برخوردار بوده و در شرایط کنونی می تواند گره گشای بازرگانان، تجار، و . . . جهت انجام نقل و انتقالات ارزی با سایر کشورها باشد.
این شرکت در حال حاضر با داشتن پرسنل کارآزموده، مجرب و متعهد، با تمام توان در جهت رضایتمندی مشتریان خود به ارائه سرویس و خدمات لازم مشغول می باشد.
 

 

آمار بازدیدکنندگان

 24 مهمان حاضر
مراحل ارسال حواله
  • دریافت فرم حواله از داخل سایت و تکمیل آن (ترجیحاً تایپ شود)
  • ارسال فرم حواله برای شرکت صرافی تجارت و دریافت تأییدیه
  • دریافت نرخ حواله از طریق تماس تلفنی، واریز آن به حساب بانکی و ارسال رسید
  • دریافت سند مربوطه از شرکت صرافی تجارت